top of page

Podsumowanie roku 2020 - moje ulubione zdjęcia

Nie da się ukryć, 2020 się kończy i wchodzimy w nowy, świeżutki rok 2021. Miałam dużo różnych planów na 2020 i ten rok nauczył mnie i sądzę nas wszystkich, że wszystko się może zdarzyć i wszelkiego rodzaju planowanie może nie mieć najmniejszego sensu. Niemniej nie dyskredytuję planowania, wręcz przeciwnie, warto być przygotowanym, ale też trzeba być gotowym na całkowity zwrot akcji.

Ten rok dokopał nam wszystkim i podejrzewam, że każdy z nas cieszy się tak samo, ze już się kończy. Ale nie mogę powiedzieć, że był kompletnie do niczego, na pewno udało nam się zrobić też wiele pozytywnych rzeczy. Życzmy sobie, aby ten nadchodzący rok był lepszy od 2020 a tymczasem zostawiam podsumowanie moich zdjęć z tego roku. Mimo utrudnień jeśli chodzi o fotografię, coś tam jednak mi się udało pstryknąć od czasu do czasu a te poniżej to zestawienie moich ulubionych zdjęć zrobionych w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Naprawdę ciężko było wybrać, ale jako, że zdecydowałam się ograniczyć do 10, to sama sobie jestem winna :)

Top 10 of 2020 - kolejność przypadkowa, bo naprawdę byłoby to niemożliwe stworzyć ranking :)


1. Uwielbiam słuchać ludzi i ich historii, a pani Kasia ujęła mnie swoją szczerością i swoją opowieścią o trudnych momentach, które miały miejsce w jej życiu w ostatnim czasie. Ta sesja miała być zwieńczeniem jej wejścia w nowy, lepszy etap, obydwie byłyśmy bardzo zadowolone z efektów i sądzę, że te zdjęcia są wyjątkowe. Wybrałam akurat to ujęcie, bo to ulubiony kolor pani Kasi, a mi się podoba soczysty odcień tego niebieskiego i monochromatyczna kolorystyka całego zdjęcia.

2. W tym roku praktycznie nie miałam żadnego urlopu, wyjazdy zagraniczne były zbyt problematyczne a jedyne wyjazdy, na które udało mi się wybrać to takie weekendowe. Oczywiście ciężko jest porządnie odpocząć przez 2 dni ale faktycznie patrzenie na góry działa cuda. Zdjęcie ze szlaku na Turbacz - najwyższy szczyt Gorców.

3. Wyprawa w kosmos jest możliwa, jestem bardzo wdzięczna Adze, że mnie tam zabrała. Mowa oczywiście o Cosmos Muzeum w Warszawie, czyli interaktywne muzeum złudzeń i sztuki cyfrowej. Naprawdę świetne miejsce na zdjęcia, jestem zadowolona z całej sesji, ale wybrałam to, bo chyba najbardziej mi się podoba zarówno modelka jak i światełka.

4. W tym roku zanim zablokowali tego rodzaju eventy, udało mi się być na kilku premierach filmowych, między innymi na premierze "365 dni". Do obejrzenia filmu nadal nie udało mi się zmusić, ale za to bardzo polubiłam to zdjęcie, jest w nim jakieś zamyślenie i melancholia, które bardzo kontrastują z klimatem czerwonego dywanu i dlatego wydaje mi się wyjątkowe.

5. Cała sesja z Czarkiem i folią była naprawdę kreatywną zabawą i uwielbiam wszystkie zrobione wtedy zdjęcia. Wybrałam jednak to ujęcie, bo uwielbiam ten mocny punkt jakim jest jego wybijające się z czeluści folii oko. Jest dziwne i może to w nim lubię :) A Czarkowi wróżę karierę modela, bo świetnie wychodzi na zdjęciach

6. Uwielbiam Mańkę i jej energię, co prawda nie skończyłam jeszcze zdjęć z naszej sesji ale już wiem, że będzie moc. To jest pierwsze zdjęcie które póki co obrobiłam, w nowym roku reszta :)

7. Sesja z Dianą była naprawdę udana i co najciekawsze zrobiłyśmy ją w niecałą godzinę. Bardzo podobał mi się makijaż, który miała na sobie, makijażystka się spisała. Wybrałam to zdjęcie, bo naprawdę uwielbiam ten krzaczek a zwłaszcza jego kolory.

8. Sesja z Magdą również była bardzo owocna, na Polach Mokotowskich jest naprawdę mnóstwo ciekawych miejscówek. To moje ulubione ze względu na połączenie turkusu i pomarańczu.

9. Z Niną zrobiłam aż dwie sesje w tym roku, także naprawdę ciężko mi było wybrać moje ulubione, na tym podoba mi się stylizacja i odbicie drzew w rzeczce po lewej stronie. Cała sesja jesienna z Niną jest eksplozją kolorów, a to jest to co lubię najbardziej.

10. I ostatnie, chociaż robiąc tą listę zdałam sobie sprawę, że jest jeszcze sporo zdjęć które lubię, cóż trzeba było wybrać :) Naprawdę uwielbiam całą sesję z Kamilą ale to zdjęcie chyba jest moim ulubionym, wyszła tu naprawdę pięknie a ja jestem zadowolona z kadru, obróbki i kolorów.

Oczywiście mam też najmniej ulubione zdjęcia ale wstrzymam się z ich wyliczaniem, skwituje to jedynie banałem, że człowiek uczy się na błędach :P


A tak to wyglądało z mojej strony:

I na koniec podsumowanie podsumowania:


65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page